Bi'Şey Seans

Betül Akarçay Karataş

190.00 50 dakika

Size uygun bir gün ve saatte online randevunuzu alabilirsiniz.

Seansınız Zoom üzerinden gerçekleşecektir.

Randevu aldıktan sonra, tarafınıza seans detayları iletilecektir.

Uzmanınızın yeterliliklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Psikolog Betül Akarçay Karataş’tan, online terapi hizmeti alabilmek için seans randevusu almanız yeterli. Uzmanım Bi’Şey’de!

Açıklama

2018 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesi ile mezun olmuştur. Ardından Yıldız Teknik Üniversitesinde Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır ve eğitim kapsamında süpervizyon eşliğinde ailelere danışmanlık hizmeti sağlamıştır. 2019 yılında İstanbul Şehir Üniversitesinde başladığı Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine Marmara Üniversitesinde devam etmektedir. Yüksek lisans eğitimi kapsamında şema terapi temelli teorik eğitim almış ve klinik süpervizyonunu tamamlamıştır. Şuan tez aşamasındadır. Akarçay Karataş çalışma hayatında özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde 1.5 yıl psikolog olarak görev almıştır ve 2019-2020 eğitim öğretim yılında İstanbul Şehir Üniversitesinde idari asistanlık yapmıştır. Aynı zamanda lisans ve yüksek lisans eğitimi sürecinde gönüllü faaliyetlerde bulunmuştur. 2018 ve 2019 yıllarında Kartal Belediyesi Kadın Danışma Merkezinde gönüllü psikolog olarak başvuran ailelere pedagojik destek sağlamıştır, İhtiyaç duyulması halinde eğitimini almış olduğu çocuk objektif testleri uygulamıştır ve süpervizyon eşliğinde aile danışmanlığı hizmeti vermiştir. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Sanatla Hayata Renk Kat Projesinde hastane gönüllüsü olarak 6 ay süreyle hastanede yatarak tedavi gören çocuklarla birlikte haftanın belirli günleri hem eğlenmelerini sağlayacak hem de duyguları üzerine düşünmelerine yardımcı olarak paylaşmalarına destek olacak sanatsal ve terapötik etkinlikler yürütmüştür. Lisans eğitiminde aldığı ders kapsamında 10 haftalık Mindfulness grubuna ve Kartal Belediyesi ve Şehir Üniversitesi iş birliği ile düzenlenmiş olan 4 haftalık Mindfulness grubuna katılım sağlamıştır.

Eğitim

  • Yüksek Lisans- Marmara Üniversitesi, Klinik Psikoloji, (2019- Halen devam ediyor), Tez Aşamasında
  • Lisans- Bahçeşehir Üniversitesi, Psikoloji Bölümü, İngilizce, Mezuniyet tarihi: 2018, Onur Derecesi
  • Aile Danışmanlığı- Yıldız Teknik Üniversitesi, Ocak 2019

Psikolog Betül Akarçay Karataş’tan, online terapi hizmeti alabilmek için seans randevusu almanız yeterli. Uzmanım Bi’Şey’de!

İletişim: betulakarcay@biseyseans.com

Ek bilgi

Terapi Çeşitleri

Şema Terapi

Diploma ve Sertifikalar