Bi'Şey Seans

Psikolog Kadromuzu
Yakından Tanıyın!

Uzmanlarımız

Sizin için uygun Psikolog ile sürekliliği sağlanmış bir seans hizmeti uzun vadede kendinizi daha iyi hissetmenizi, psikolojik bağışıklığınızı güçlendirmenizi sağlayacaktır. Online veya Nişantaşı’nda yüz yüze terapi için uzmanlarımıza göz at!

Yusuf Karataş

Kurucu

Klinik Psikolog

nişantaşı klinik psikolog

Betül Akarçay

Klinik Psikolog

Beyza Zeynep Yılmaz

Psikolog & Oyun Terapisti

cemre dilan uluyürek

cemre dilan uluyürek

Klinik Psikolog

dilge bilmem

dilge bilmem

Klinik Psikolog

dilan-tosun

Dilan Tosun

Klinik Psikolog

dilşah yüksektaş

Dilşah yüksektaş

Uzman Psikolog

Dilara Gürses

Klinik Psikolog

gülşah özgenç

Gülşah Özgenç

klinik Psikolog

nursena bulgurlu

Klinik Psikolog

ışıl Karasu

Klinik Psikolog

selin cennet gulmez

Selin Cennet Turker

Psikolog

suda cavuşoğlu

Süeda Çavuşoğlu

Psikolog

Şevval Kızılköy

Psikolog

 Psikolog [cinsel terapi alanlar] “şişli psikolog” “çift terapisi istanbul””terapi merkezi””yeme bozuklukları psikolog”[hiperaktivite belirtileri]”nişantaşı psiko””çoçuklarda dikkat dağınıklığı için ne yapılmalı”[deneyimsel oyun terapisi ücretleri]”psikolog nişantaşı”
[deneyimsel oyun terapisi güvenilir mi]”psikolog istanbul””çocuk terapisi””istanbul psikolog””psikolog doktorları””nişantaşı psikolog ücretleri”[cocuklarda dikkat eksikligi]”psikolog danışman””yetişkinlerde konuşma terapisi”

Psikoloji

Zihinsel süreç ve davranışları sistematik olarak inceleyen Psikoloji bilim dalı, sağlıklı yaşam için bireyin temel ihtiyaçlarından biridir. Bu süreç ve davranışların neden olduklarını açıklamak ve bireyin hayat standartlarını yükseltmek için çeşitli terapi yöntemleri uygulayan bir bilim dalıdır. Bi’Şey Seans’ta uzman kişiler tarafından verilecek psikoterapi seanslarıyla sağlıkla kalalım!  psikolog nasıl bulunur nişantaşı psikologlar nişantaşı psikologları istanbul psikolog tavsiye psikolog arıyorum psikolog tavsiye ekşi

Psikologlar kimdir?

Psikologlar, Psikoloji lisans bölümünden mezun olduktan sonra belirli bir alanda uzmanlaşıp psikoloji alanına hizmet veren kişilerdir. Terapi uygulayan psikologlar ise danışanlarının kendilerini daha iyi tanımasını ve problemlerini çözerken süreç içerisinde eşlik etmeyi amaçlayan psikolojik sağlık çalışanlarıdır.

Terapi nedir?

Uzman psikologların belli eğitimler ve süpervizyon süreçlerinden sonra bireylerin psikolojik iyilik hali için karşılıklı güvenle ve anlaşmayla ilerlettikleri düzenli olarak planlanmış bir hizmet biçimidir. İstanbul iyi psikolog nişantaşı iyi psikolog psikolog şişli psikolog önerisi istanbul

Neden Psikoloğa gitmeliyim?

Yaşam kalitemizi artırmak için; problemlerimizi çözmek, kendimizi daha iyi hissetmek, kendimizi tanımak, stres ve kaygı ile daha iyi mücadele edebilmek gibi konular hakkında psikolojik destek almaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Psikolog seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Kişinin Psikoloji alanından mezun, Klinik Psikoloji yüksek lisans sürecinde veya tamamlamış olması seçiminizi yaparken önemli bir faktördür. Güven ilişkisi ve etik çalışma prensibi terapi sürecinizin başarılı sonuçlanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Psikologlar olumlu koşulsuz kabul’ ilkesi doğrultusunda sizinle iletişim kuran, size saygı duyan ve sizi olduğunuz halinizle kabul eden kişiler olduğunu bilmeniz bu güven bağının kurulmasında önemli bir rol oynayabilir.

Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’mizde farklı alanlardan olmak üzere toplam 25 uzman ile hizmet veriyoruz. Doğru bir uzmanla sürekliliği sağlanmış bir terapi uzun vadede kendinizi daha iyi hissetmenizi, psikolojik bağışıklığınızı güçlendirmenizi sağlayacaktır. Psikoloji alanında hizmet veren uzmanlarımızdan randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz! İstanbul nişantaşı psikolog seanlarına ulaşabilirsiniz.

Herkes Seans'a Ulaşabilsin Diye!

Uzmanım Bi'Şey'de

Bir Adım Uzağınızdayız!

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda konumlanan ofisimiz Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, farklı ulaşım alternatifleri sunarak ulaşılabilir bir seans hizmeti vadediyor.

Çalışma Saatlerimiz

Her Gün: 09.00/21.00

Neredeyiz?

Meşrutiyet Mahallesi, Vali Konağı Caddesi, Sorak Apartmanı, No:109, Daire:3, 34363, Şişli/İstanbul
GSM: 0 (552) 156 94 94
Telefon: 0 (212) 231 94 94
E-Posta: iletisim@biseyseans.com

Randevu Alın!