Bi'Şey Seans

2021 Haziran ayında online şekilde hizmete açılan Bi’Şey Seans artık İstanbul Nişantaşı‘nda yüz yüze hizmet vermektedir. Bi’Şey Seans’ın online ve yüz yüze verdiği hizmetler arasında olan Psikolog hizmeti ile bireylerin psikolojik sağlıklarını desteklemek amaçlanmaktadır. Aradığınız doğru uzmana Bi’Şey Seans aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yetişkinler için Psikoterapi

Online ve yüz yüze olarak yetişkin bireyler için sağladığımız psikolojik destek ile bireyler kendi ihtiyaçları doğrultusunda uzman kadromuzdaki psikologlardan hizmet alabilmektedirler.

Çocuklar için Psikolog Hizmeti

psikolog hizmeti Bi'Şey seans Nişantaşı

İstanbul Nişantaşı‘nda yer alan ofisimizde çocuklar için Oyun Terapisi odası yer almaktadır. Çocuklar için kullanılan Oyun Terapisi, psikoloğa gelen çocuklarla oyuncaklarla oyunlar oynayarak yapılan bir terapi yöntemidir. Çocukların duygu ve düşüncelerini dolaylı yoldan ifade etmelerini, oyun oynayarak sağlamak amaçlanmaktadır. Terapist oynanan oyunlardaki hikayeleri ve olayları gözlemleyerek çocuğa yardımcı olmaya çalışır. Böylece çocukta var olan travmaları keşfetmeye ve çözmeye yardımcı olabilmektedir.

Bi’Şey Seans bünyesinde Psikolog alanında veren uzmanlara ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın!