Bi'Şey Seans

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Uzmanlarına Kapılarını Açıyor!

“Terapist Kazanç Modeli” ile seans odası eğitim alanı arayışında olan uzmanlar için; daha adil şartlar ve yüksek yararın göz önünde olduğu bir seans hizmet deneyimi vadediyoruz.

bi-sey-seans-nisantasi-psikolog-psikolojik-danismanlik-merkezi4

TERAPİST KAZANÇ MODELİ NEDİR?

Meslek hayatına yeni başlayan uzmanların sektörde deneyim kazanması ve istihdam sağlaması her geçen gün zorlaşmaktadır. Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak bu durumun öneminin farkındayız ve uzmanlarımızın sektörde deneyim kazanarak daha adil şartlarda çalışmaları gerektiği fikrini destekliyoruz.

“Terapist Kazanç Modeli” ile işbirliği içerisinde beraber çalıştığımız uzmanların en yüksek yararını gözetmeyi hedeflemekteyiz. 

Yüksek lisans programlarından mezun olmalarının üzerinden en fazla 6 ay geçmiş olan yeni mezun uzmanlar için, merkezimizde ilk seans ücretsiz olacak şekilde bir deneyim fırsatı vadediyoruz.

PAYLAŞIMLI OFİS Kullanımı Nedir?

Paylaşımlı ofis kullanımı, yetkinlik kontrölünden geçen uzmanların diledikleri seçenekler dahilinde seans odası ve eğitim alanlarını adil şartlar içerisinde kullanabilecekleri bir deneyim fırsatını ifade eder. 

Uzmanlar, diledikleri ofis kullanım seçeneklerini, Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nin belirlemiş olduğu olağan kural ve yönetmelikler çerçevesinde kullanabilir.

Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi paylaşımlı ofis ve eğitim merkezi hizmetinde işbirliği yapmakta olduğu uzmanlarla öneri, şikayet ve genel işleyiş hakkında fikir alışverişine açıktır.

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Bekleme Alanı

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi uzmanlar için kapılarını açıyor! Terapist Kazanç Modeli ile seans ve eğitim alanı arayışındaki uzmanlar için; adil şartlar ve yüksek yararın göz önünde olduğu bir seans hizmet deneyimi vadediyor!

Saatlik Kullanım

Saatlik ofis kullanım seçeneği ile uzmanlar, seanslarını Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ile koordine şekilde, kendilerine saatlik ofis odası tahsis edilmesi ile kullanabileceklerdir. Detaylı bilgi ve ek koşullar için iletişime geçebilirsiniz!

Günlük Kullanım

Günlük ofis kullanımı seçeneği ile uzmanlar, Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ile koordine olarak belirlenen çalışma saatleri içerisinde kendilerine tahsis edilen ofis odasını kullanabileceklerdir. Detaylı bilgi ve ek koşullar için iletişime geçebilirsiniz!

Haftalık Kullanım

Haftalık ofis kullanım seçeceği ile, uzmanlar Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ile koordine şekilde mevcut takvimde uygun olan ofis odası seçeneklerini 2 veya 3 gün olmak üzere ofis odalarını kullanabileceklerdir. Detaylı bilgi ve ek koşullar için iletişime geçebilirsiniz!

Aylık Kullanım

Aylık ofis kullanım seçeneği ile  mevcut ofis merkezi, ay boyu uzmana tahsis edilerek, üçüncü bir tarafın kullanımına sunulmayacaktır. Hizmet koşulları Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nin bünyesinde değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi ve ek koşullar için iletişime geçebilirsiniz!

Bir Adım Uzağınızdayız!

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda konumlanan ofisimiz Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, farklı ulaşım alternatifleri sunarak ulaşılabilir bir seans hizmeti vadediyor.

Çalışma Saatlerimiz

Her Gün: 09.00/21 .00

Neredeyiz?

Meşrutiyet Mahallesi, Vali Konağı Caddesi, Sorak Apartmanı, No:109, Daire:3, 34363, Şişli/İstanbul
GSM: 0 (552) 156 94 94
Telefon: 0 (212) 231 94 94
E-Posta: iletisim@biseyseans.com

Randevu Alın!