Bi'Şey Seans

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Uzmanlarına Kapılarını Açıyor!

“Terapist Kazanç Modeli” ile seans odası eğitim alanı arayışında olan uzmanlar için; daha adil şartlar ve yüksek yararın göz önünde olduğu bir seans hizmet deneyimi vadediyoruz.

bi-sey-seans-nisantasi-psikolog-psikolojik-danismanlik-merkezi4

TERAPİST KAZANÇ MODELİ NEDİR?

Meslek hayatına yeni başlayan psikologların sektörde deneyim kazanması ve istihdam sağlaması her geçen gün zorlaşmaktadır. Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak bu durumun öneminin farkındayız ve meslektaşlarımızın sektörde deneyim kazanarak daha adil şartlarda çalışmaları gerektiği fikrini destekliyoruz. Bi’Şey Seans olarak Nişantaşı’nda paylaşımlı ofis fırsatlarını duyuruyoruz!
 
Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak bu duruma istinaden benimsediğimiz Terapist Kazanç Modeli ile işbirliği içerisinde beraber çalıştığımız uzmanların en yüksek yararını gözetmeyi hedeflemekteyiz.
 

PAYLAŞIMLI OFİS Kullanımı Nedir?

Paylaşımlı ofis kullanımı, yetkinlik kontrölünden geçen uzmanların diledikleri seçenekler dahilinde seans odası, paylaşımlı ofis odası ve paylaşımlı eğitim salonunu adil şartlar içerisinde kullanabilecekleri bir deneyim fırsatını ifade eder. 

Uzmanlar, diledikleri paylaşımlı ofis kullanımı seçeneklerini, Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nin belirlemiş olduğu olağan kural ve yönetmelikler çerçevesinde kullanabilir. 

Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi paylaşımlı ofis, paylaşımlı ofis kullanımı, saatlik ofis ve  günlük ofis kiralama hizmetinde işbirliği yapmakta olduğu uzmanlarla öneri, şikayet ve genel işleyiş hakkında fikir alışverişine açıktır.

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Bekleme Alanı

bİREYSEL TERAPİ ODASI

oYUN TERAPİSİ ODASI

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi uzmanlar için kapılarını açıyor! Terapist Kazanç Modeli ile Nişantaşı'nda paylaşımlı ofis ve paylaşımlı eğitim salonu arayışındaki uzmanlar için; adil şartlar ve yüksek yararın göz önünde olduğu bir seans hizmet deneyimi vadediyor!

Saatlik Ofis Paylaşımı

Saatlik ofis paylaşımı  seçeneği ile uzmanlar, seanslarını Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ile koordine şekilde, kendilerine saatlik paylaşımlı ofis odası tahsis edilmesi ile kullanabileceklerdir. Detaylı bilgi ve ek koşullar için iletişime geçebilirsiniz!

Günlük Ofis Paylaşımı

Günlük ofis paylaşımı seçeneği ile uzmanlar, Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ile koordine olarak belirlenen çalışma saatleri içerisinde kendilerine tahsis edilen paylaşımlı ofis odasını müsaitlik sağlandığı sürece kullanabileceklerdir. Detaylı bilgi ve ek koşullar için iletişime geçebilirsiniz!

Haftalık Ofis Paylaşımı

Haftalık ofis paylaşımı seçeceği ile, uzmanlar Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ile koordine şekilde mevcut takvimde uygun olan ofis odası seçeneklerini 2 veya 3 gün olmak üzere paylaşımlı ofis odalarını kullanabileceklerdir. Detaylı bilgi ve ek koşullar için iletişime geçebilirsiniz!

Kiralık Ofis

Kiralık ofis kullanım seçeneği ile  mevcut ofis merkezi, müsaitlik sağlandığı sürece ay boyu uzmana tahsis edilerek, üçüncü bir tarafın kullanımına sunulmayacaktır. Hizmet koşulları Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nin bünyesinde değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi ve ek koşullar için iletişime geçebilirsiniz!

Kişiye Özel İş Hattı

Danışanlarınızla daha profesyonel bir iletişim kurmak adına kişisel hattınızdan bağımsız bir iş hattı açtırmayı düşünüyorsanız paylaşımlı ofis imkanlarımız dahilinde tamamen size ait olacak olan iş hattını kullanıma açabilirsiniz. Detaylı bilgi ve ek koşullar için iletişime geçebilirsiniz!

Paylaşımlı eğitim salonu, var olan ofisi kalabalık gruplarla gerçekleşecek eğitimleri amacıyla kullanmak isteyen uzmanlara/eğitimcilere açıktır. 40-50 kişilik kapasite sahip olan eğitim salonu ile diledikleri eğitim deneyimini ofisi kullanarak gerçekleştirebilirler. 

U düzeni, sınıf düzeni, yuvarlak düzen gibi farklı eğitim grupları işleyişine uygun olan eğitim salonu için şartlar katılımcı sayısı odağında belirlenmektedir. 

Paylaşımlı eğitim salonu içerisinde ikram, sekreterya ve projeksiyon gibi destekler, talep edilen şekilde uygulanabilmektedir.

Bir Adım Uzağınızdayız!

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda konumlanan ofisimiz Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, farklı ulaşım alternatifleri sunarak ulaşılabilir bir seans hizmeti vadediyor.

Çalışma Saatlerimiz

Her Gün: 09.00/21 .00

Neredeyiz?

Meşrutiyet Mahallesi, Vali Konağı Caddesi, Sorak Apartmanı, No:109, Daire:3, 34363, Şişli/İstanbul
GSM: 0 (552) 156 94 94
Telefon: 0 (212) 231 94 94
E-Posta: iletisim@biseyseans.com

Randevu Alın!