Bi'Şey Seans

Gittikçe kullanımı artan paylaşımlı ofisler ve paylaşımlı eğitim salonları artık hep bizimle. Bu yazıda sizleri paylaşımlı ofis kullanımı hakkında bilgilendirip paylaşımlı ofis kullanımında önemli olan detaylara da değineceğiz.

Nişantaşı Paylaşımlı Ofis için Tıkla

Paylaşımlı Ofis Kullanımı

Paylaşımlı ofisler genellikle şu şekilde planlama yapmaktadır:

  • Saatlik oda paylaşımı
  • Günlük oda paylaşımı
  • Haftalık oda paylaşımı
  • Kiralık Ofis imkanı

Bu seçenekler her ofiste değişmekle birlikte sizler için hangi şart uygunsa onu tercih etmeniz en mantıklısı.

Paylaşımlı ofis kullanımı şu şekilde gerçekleşmektedir:

  • Öncelikle, seanslarınızın olduğu günleri ofise haber vermeniz gerekiyor.
  • Ofis, sizlerin seans günlerinde sizlere özel bir oda tahsis eder
  • İsteğe bağlı bir şekilde seanslarınızın teyiti sizler tarafından veya ofis sekreteri tarafından gerçekleştirilebilir.
  • Danışanınız ofise geldiğinde sekreter tarafından karşılanır ve sekreter sizlere bilgi verir.
  • Son olarak ise size tahsis edilen odada seansınızı gerçekleştirmeniz kalır.

Nişantaşı Paylaşımlı Ofis için Tıkla

Paylaşımlı Ofis Kullanımı Konusunda Nelere Dikkat Edilmeli?

Paylaşımlı ofisler karşımıza birçok seçenekler halinde çıkabilmektedir. Ancak paylaşımlı ofis seçerken dikkat edilmesi gereken şeyler kadar paylaşımlı ofis kullanımında da dikkat edilmesi gereken şeyler mevcuttur. Bu yazımızda sizler için paylaşımlı ofis kullanımı ve kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken şeylerden bahsediyor olacağız.

Öncelikle paylaşımlı ofis kullanımında en temel destek mekanizması sekreterdir. Sekreterler sizlere ofis kullanımında çok yardımcı olacaktır. Aynı zamanda ofisin sistemini en iyi onlar bildikleri için onlara karşı şeffaf olmak oldukça önemlidir. Danışanlarınızla iletişime geçme ve/veya danışan teyit sistemini yürütme konusunda oldukça işlevseldir. Ancak sekreterya sistemi her ofiste bulunmamaktadır. Bu konuda paylaşımlı ofis ararken dikkat etmekte fayda var.

Bir diğer konu ise hijyen! Özellikle pandemi döneminde oldukça dikkat edilen bu konuyla ilgili paylaşımlı ofis kullanımında da önceliklendirmekte fayda var. Galoş kullanımı, odalarda kapalı su bulunması, ofisin sürekli havalandırılması çok önemlidir.

Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus ise konum! Özellikle, merkezi konumda olan ofislerden faydalanmak verdiğiniz hizmetin herkese ulaşması konusunda önem taşıyor. Ulaşılabilirlik birçok kişinin hizmet alması konusunda büyük önem taşımaktadır.

Nişantaşı Paylaşımlı Eğitim Salonu için Tıkla

Ofis kullanımında ofisin sizlere yönelik sorumları olduğu kadar sizlerin de onlara yönelik bazı sorumlulukları mevcuttur. Örneğin, ofis alanında sadece çalışanlara tahsis edilen alanlar bulunabilmektedir. Bu gibi durumlar için ofis içerisindeki çalışma odanız kadar ofisin genel bünyesinde de sınırlarınız olan alanları öğrenmeniz ve bu sınırlar dahilinde hareket etmeniz önemlidir.

Kullanımı ve sınırları birbirine benzeyen bir diğer alan da paylaşımlı eğitim salonudur. Paylaşımlı ofisle temel kullanımları birbirine benzemesinin yanısıra katılımcı sayısı fazla olduğu için alanın imkanlarını göz önünde bulundurmakta fayda var.

Eğitiminizin içeriği, uygulamalar yapılacaksa uygulamanın şekli gibi eğitim dinamiklerinizin salonla uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Salon sizlerin, katılımcılarınızın, eğitmeninizin ve eğitiminizin dinamiklerini karşılar özelliklere sahip olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın!