Bi'Şey Seans

ÖĞRENCİ SEANS DESTEK PROJESİ

2021 yılından bu yana terapi hizmetlerine erişim anlamında dezavantajlı olan 17-24 yaş aralığındaki lise ve lisans öğrencilerinin, etik ve danışan dostu fiyat politikasıyla Psikolog ve Diyetisyen hizmetlerinden faydalanmasının amaçlandığı bu proje kapsamında elde edilen verilerin ışığında; yalnızca lise ve lisans öğrencilerinin değil, tüm genç yetişkin grubunun terapi hizmetine erişmekte zorluk yaşadığı gözlemlenmiştir. Özellikle yüksek lisans eğitimine devam eden, bu süreçte tam zamanlı olarak mesleğini icra edemeyen ve Psikolog ya da Diyetisyen hizmeti için yeterli bütçe ayıramayan bireylerin yalnızca lise & lisans öğrencileriyle sınırlı kalmadığı saptanmıştır. Projeye yapılan başvurularda yüksek lisans sürecinde veya mezun birçok bireyin olması da bu verileri doğrulamıştır.

Öğrenciysen, uygun fiyatlı ama nitelikli seans hizmeti almak istiyorsan

24-29 Yaş Kategorisi İlk Başvurularını Alıyor!

Bi’Şey Seans ve Bi’Şey Psikoloji tarafından hazırlanmış olan Öğrenci Seans Destek Projesi, sponsorluk veya fon desteği almaksızın yüzlerce öğrenciye seans desteği sağlamış ve çok sayıda bireyin psikolojik sağlamlığına katkıda bulunmuştur. Yeni dönemle birlikte lise ve lisans grubu ile sınırlı kalmak yerine, toplum tarafından iyi sosyo-ekonomik koşullarda kabul edilmesine rağmen seans hizmeti için bütçe ayıramayan kesimlere de erişmek üzere genç yetişkinler için Öğrenci Seans Destek Projesi yeniden yapılandırılmıştır.

Kimler Başvurabilir?

  • Düzenli gelir akışı olmayan yüksek lisansına devam eden ve kendi terapi sürecinden geçmek isteyen psikolog adayları ve diğer yüksek lisans öğrencileri,
  • 24-29 yaş arası yüksek lisans öğrencileri ve mezunlar,
  • Açık öğretim öğrencisi olan ve sigorta dökümündeki veriler uygun görülen bireyler başvuru yapabilir.Öğrenci Seans Destek Projesine Nasıl Katılabilirim?

1. Başvuru Oluşturma: 

Proje başvuru formunu doldurduğunuz takdirde verdiğiniz bilgiler Bi’Şey Seans bünyesinde yer alan uzmanlarımız tarafından okunacak olup; uzmanlarımız dışında başka kişilerin erişimi olmayacaktır.

2. Başvuru Değerlendirme

Bu süreçte Bi’Şey Seans bünyesinde yer alan uzmanlarımız tarafından talebiniz değerlendirilecek ve tarafınıza mail aracılığıyla dönüş yapılacaktır.

3. Seans Oluşturma:

Başvurunuz onaylandığı takdirde online seans için linkler sizlere uzmanınız tarafından iletilecektir. Yüz yüze seanslar Nişantaşı Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Öğrenciysen, uygun fiyatlı ama nitelikli seans hizmeti almak istiyorsan

ogrenci-seans-destek-projesi

 

Lisansını Psikoloji bölümünden tamamlamış olan, birçok farklı psikoterapi ekolünün eğitimlerini almış ve süpervizyon süreçlerini gerçekleştirmiş Psikolog kadrosu ve Uzman Diyetisyen ile hizmet verilmekte, 

İnsani değerleri koruyarak bireylerin yaşam kalitesini etik ve bilim çerçevesinde artırmayı amaçlayan Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nin çatısı altında yalnızca online değil, yüz yüze seans hizmeti sağlanmakta,

Profesyonel ekip tarafından sağlanan nitelikli hizmet prosedürlerine uygun bir süreç sunulmakta,

Binlerce başvuru ve 2 yıllık deneyime ek olarak bu alana öncülük eden bir kurumun kapsayıcı hakları ile terapi süreciniz talep ettiğiniz müddetçe korunmaktadır.

MEŞRUTİYET MAH. VALİ KONAĞI CAD. NO: 109 İÇ KAPI NO: 3 ŞİŞLİ/ İSTANBUL 

 

Not: Öğrenci Seans Destek Projesi kapsamında Bi’Şey Seans süreç hakkında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

 Seans ücreti uzmanların ortak kararı ile:

Online başlaması durumunda;

Psikoloji: 450 ₺

Yüz yüze başlaması durumunda;

Psikoloji: 500

Hibrit olarak gerçekleştirilecek şekilde:

Diyetisyen: 600₺

olarak belirlenmiştir.

Diyetisyen seans ücretine 2 seans online + 2 seans fiziksel (yağ ölçümü) dahildir.

*Verdiğiniz bilgiler uzmanlarımız tarafından okunacak olup; uzmanlarımız dışında başka kişilerin erişimi olmayacaktır. Projeden yararlanabilecek öğrencilerin seçimi ihtiyaç sıralamasına göre titizlikle belirlenir.

-Seansların sıklığı uzmanın ve danışanın başvurma nedenine göre değişebilmekte olup; haftada bir veya 15 günde bir olması öngörülmektedir. 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN GÖZ AT!

Randevu Alın!