Bi'Şey Seans

öğrenci seans

Toplumun dezavantajlı konumunda olan bireyler seans hizmetlerinde yeteri kadar faydalanamamaktadır. Ayrıca günümüzde oldukça talep gören ücretsiz destek sunan merkezlerin sayısı toplumun ihtiyaçlarını karşılamamaktadır. Bu doğrultuda bireyler ihtiyacı olan hizmetlerden faydalanamamakta ve bireylerin hayat kalitesinde düşüş görülmektedir. Bi’Şey Seans & Bi’Şey Psikoloji & Bi’Şey Akademi olarak bu durumunda farkındayız. Ve sizler için geliştirdiğimiz öğrenci seans destek projesi ile karşınızdayız!

Öğrenci Seans Destek Projesi’ne Katıl!

Öğrenci Seans Destek Projesi’ni Duydun Mu?

“Öğrenci Seans Destek Projesi” üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanmıştır. Üniversite öğrencileri için öğrenci yanlısı seans fiyatları ile üniversite öğrencilerinin çeşitli konulardaki ihtiyaçlarına çözüm getiriyoruz. Bu proje kapsamında “psikoloji, dil ve konuşma terapisi, beslenme ve diyetetik” alanları bulunmaktadır. Bu kapsamda ilgili alanlardaki uzmanlarımızla üniversite öğrencilerini uygun fiyat desteği ile bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

Öğrenci Seans Destek Projesi’ne Nasıl Katılabilirim?

Seans Talebi Oluşturma Aşamaları:
1. Başvuru Oluşturma: Proje başvuru formunu doldurduğunuz takdirde verdiğiniz bilgiler Bi’Şey Seans bünyesinde yer alan uzmanlarımız tarafından okunacak olup; uzmanlarımız dışında başka kişilerin erişimi olmayacaktır.
2. Başvuru Değerlendirme: Bu süreçte Bi’Şey Seans bünyesinde yer alan uzmanlarımız tarafından talebiniz değerlendirilecek ve tarafınıza mail aracılığıyla dönüş yapılacaktır.
3. Seans Oluşturma: Başvurunuz onaylandığı takdirde Online seans için zoom linki size uzmanınız tarafından mail yoluyla iletilecektir.
4. Fiziksel seanslar: İstanbul- Nişantaşı’nda bulunan Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleşmektedir.
Açık Adres: Meşrutiyet, Sorak Apartmanı, Vali Konağı Cd. No:109 D:Kat:2 Daire:3, 34363 Şişli/İstanbul
(Osmanbey Metrosu’na yürüme mesafesinde cadde üzerinde yer almaktadır.)

-Verdiğiniz bilgiler uzmanlarımız tarafından okunacak olup; uzmanlarımız dışında başka kişilerin erişimi olmayacaktır. Projeden yararlanabilecek öğrencilerin seçimi ihtiyaç sıralamasına göre titizlikle belirlenir. -Seansların sıklığı uzmanın ve danışanın başvurma nedenine göre değişebilmekte olup; haftada bir veya 15 günde bir olması öngörülmektedir.

-Seans ücreti uzmanların ortak kararı ile:

Online olması durumunda;
Beslenme ve Diyetetik*: 150 ₺
Psikoloji: 120 ₺
Dil ve Konuşma Terapisi: 140 ₺

Fiziksel yüz yüze olması durumunda;
Beslenme ve Diyetetik*: 180 ₺
Psikoloji: 150 ₺
Dil ve Konuşma Terapisi: 170 ₺
olarak belirlenmiştir.

*Beslenme ve Diyetetik alanındaki ücret aylık paket ücretidir. Pakete aylık kontrol seansları ve yüz yüze seçeneği için yağ ölçümü de dahildir.

*Aydınlatma Metni:
“Öğrenci Seans Destek Programı” formunda sizlerden talep ettiğimiz Ad-Soyad, E-posta adresi, Telefon numarası bilgileri; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Gizlilik Sözleşmesi kapsamında saklanacaktır. Danışan hakkında ön bilgi toplamak dışında kişisel bilgilerin kullanıldığı ya da paylaşıldığı bir alan olmayacaktır.

Öğrenci Seans Destek Projesi’ne Katıl!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın!