Bi'Şey Seans

Toplumun dezavantajlı konumunda olan bireyler seans hizmetlerinde yeteri kadar faydalanamamaktadır. Ayrıca günümüzde oldukça talep gören ücretsiz destek sunan merkezlerin sayısı toplumun ihtiyaçlarını karşılamamaktadır. Bu doğrultuda bireyler ihtiyacı olan hizmetlerden faydalanamamakta ve bireylerin hayat kalitesinde düşüş görülmektedir. Bi’Şey Seans & Bi’Şey Psikoloji & Bi’Şey Akademi olarak bu durumunda farkındayız. Ve sizler için geliştirdiğimiz öğrenci seans destek projesi ile karşınızdayız!

Öğrenci Seans Destek Projesi’ne Katıl!

Öğrenci Seans Destek Projesi’ni Duydun Mu?

“Öğrenci Seans Destek Projesi” üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanmıştır. Üniversite öğrencileri için öğrenci yanlısı seans fiyatları ile üniversite öğrencilerinin çeşitli konulardaki ihtiyaçlarına çözüm getiriyoruz. Bu proje kapsamında “psikoloji, dil ve konuşma terapisi, fizyoterapi ve beslenme ve diyetetik” alanları bulunmaktadır. Bu kapsamda ilgili alanlardaki uzmanlarımızla üniversite öğrencilerini uygun fiyat desteği ile bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

Öğrenci Seans Destek Projesi’ne Nasıl Katılabilirim?

Seans Talebi Oluşturma Aşamaları:
1. Başvuru Oluşturma: Proje başvuru formunu doldurduğunuz takdirde verdiğiniz bilgiler Bi’Şey Seans bünyesinde yer alan uzmanlarımız tarafından okunacak olup; uzmanlarımız dışında başka kişilerin erişimi olmayacaktır. *Verdiğiniz bilgiler uzmanlarımız tarafından okunacak olup; uzmanlarımız dışında başka kişilerin erişimi olmayacaktır.
2. Başvuru Değerlendirme: Bu süreçte Bi’Şey Seans bünyesinde yer alan uzmanlarımız tarafından talebiniz değerlendirilecek ve tarafınıza mail aracılığıyla dönüş yapılacaktır. Projeden yararlanabilecek öğrencilerin seçimi ihtiyaç sıralamasına göre titizlikle belirlenir.
3. Seans Oluşturma: Başvurunuz onaylandığı takdirde Online seans için zoom linki size uzmanınız tarafından mail yoluyla iletilecektir.
*Uzmanların uygun ücretli alabilecekleri öğrenci sayısına göre kotaları belirlenecek olup; projenin 1 yıl sürmesi planlanmaktadır. Seansların sıklığı uzmanın ve danışanın başvurma nedenine göre değişebilmekte olup; haftada bir veya 15 günde bir olması öngörülmektedir. Seans ücretleri 110-140 tl arasında değişkenlik göstermekte olup projeden faydalanabilecek öğrencilerin seçimi ilgili ekiplerce titizlikle yapılacaktır.
*Seans ücreti uzmanların ortak kararı ile;
Beslenme ve Diyetetik: 110 ₺
Psikoloji: 120 ₺
Dil ve Konuşma Terapisi: 140 ₺
olarak belirlenmiştir.
*Aydınlatma Metni:
“Öğrenci Seans Destek Programı” formunda sizlerden talep ettiğimiz Ad-Soyad, E-posta adresi, Telefon numarası bilgileri; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Gizlilik Sözleşmesi kapsamında saklanacaktır. Danışan hakkında ön bilgi toplamak dışında kişisel bilgilerin kullanıldığı ya da paylaşıldığı bir alan olmayacaktır.

Öğrenci Seans Destek Projesi’ne Katıl!

2Yorumlar

  • Halise Güven, Kasım 11, 2021 @ 7:33 pm Cevapla

    Merhabalar. Ben Halise Güven. Boğaziçi üniversitesi rehberlik ve psikolojik danışmanlık programı öğrencisiyim. Son zamanlarda kendimi depresif hissediyorum, içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Kendimle ilgili sürekli olumsuz düşüncelere kapılıyorum. Kendimi yalnız hissediyorum. Günlük sorumluluklarımı yerine getirememeye başladım, bu durumun akademik hayatımı negatif etkilemesi yönünde endişelerim var. Sürekli kederliyim, içimde sebebini bilmediğim bir üzüntü var. Ve bu his, gün içinde nadiren geçiyor. Geceleri uyumakta zorlanıyorum. Sürekli kalbim sıkışıyor, sanki nefes alamıyorum. Bir süredir antidepresan kullanıyordum son bir haftadır kullanamıyorum, psikiyatriden randevu aldım ilaca devam edebilmek için. Annem de depresyon hastası, yaklaşık yirmi yıldır ilaç kullanıyor. Annemde bu hastalığın insanı ne denli yıprattığını bildiğim için ömrüm boyunca ilaç kullanmak ve ilaçlara bağlı olarak yapay bir mutlulukla hayatımı sürdürmek istemiyorum. Hastalığımın kaynağında hangi travmaların yattığını artık anlayıp aşabilmek niyetindeyim. Benim neyim var, beni hangi şartlar bu hale getirdi, tam olarak neler travma etkisi yarattı bu sorulara çözüm bulabilmek için oluşumunuza başvurdum. Hepsini geride bırakmak ve en güzel yıllarımın tadını çıkartabilmek istiyorum. Herkes uyurken tavana boş boş bakmak ve sürekli huzursuz ruh halinde yaşamaya devam etmek istemiyorum. Bende bir sorun var belli, ama adını koyamıyorum. Bir süredir yardım almam gerektiği kanaatindeydim. Bireysel psikoterapi talep ediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

    • Bi'Şey Seans, Kasım 12, 2021 @ 12:51 am Cevapla

      Merhaba Halise Hanım, Öğrenci Seans Destek Proje’sine buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. En kısa zamanda tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir