Bi'Şey Seans

Öğrenci Seans Destek Projesi Uzman Çağrısı

Öğrenci Seans Destek Projesi Psikolog Uzman Çağrısı

Toplumun dezavantajlı konumunda olan bireyler seans hizmetlerinde yeteri kadar faydalanamamaktadır. Ayrıca günümüzde oldukça talep gören ücretsiz destek sunan merkezlerin sayısı toplumun ihtiyaçlarını karşılamamaktadır. Bu doğrultuda bireyler ihtiyacı olan hizmetlerden faydalanamamakta ve bireylerin hayat kalitesinde düşüş yaşanmaktadır. Bi’Şey Seans, Bi’Şey Psikoloji ve Bi’Şey Akademi olarak bu durumu görüyoruz ve farkındayız.

Öğrenci Seans Destek Projesi Uzman Çağrısı

Öğrenci Seans Destek Projesi Nedir?

Öğrenci Seans Destek Projesi” üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanmıştır. Üniversite öğrencileri için öğrenci yanlısı seans fiyatları ile üniversite öğrencilerinin çeşitli konulardaki ihtiyaçlarına çözüm getirirken aynı zamanda uzmanlarımızın da daha çok vaka deneyimi edinerek kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz. Öğrenci Seans Destek Projesi projesi kapsamında “psikoloji, dil ve konuşma terapisi, beslenme ve diyetetik” alanları bulunmaktadır. Bu kapsamda ilgili alanlardaki uzmanlarımızla üniversite öğrencilerini uygun fiyat desteği ile bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

Bu zamana kadar 100’den fazla başvuru ve %90 seans sürekliliği ile devam eden projemize yoğun başvuru gelmesi nedeniyle uzman çağrısı yapma ihtiyacı doğmuştur. Projede yer alacak uzmanlara %100 danışan yönlendirme garantisi vermekteyiz. Gelen başvuruların çoğunluğunun psikoloji alanından olması nedeniyle uzman alımı sadece Psikoloji alanından yapılacaktır. Bizimle beraber projede yer alacak olan uzmanların klinik psikoloji yüksek lisansının süpervizyon döneminde olmaları veya mezun durumunda bulunmaları gerekmektedir. Aynı zamanda Klinik psikoloji yüksek lisansını tamamlamış ve farklı bir yerden süpervizyon almış/almakta olan uzmanlarımız da başvuruda bulunabilmektedirler. Lisans eğitimini PDR alanında yapmış ancak klinik psikoloji yüksek lisansını tamamlamış uzmanlarımızda başvuruda bulunabilmektedirler.

Öğrenci Seans Destek Projesi’ne psikolog olarak başvurmak için tıklayın!

Öğrenci Seans Destek Projesi Uzman Çağrısı

Başvurular titizlikle incelendikten sonra başvurusu olumlu olan adaylarla iletişime geçilecek ve Zoom toplantısı talep edilecektir.

Proje kapsamında danışanlardan alınan ücret;
Online: 120 TL
Yüz yüze: 150 TL’dir.

Uzmana yatırılacak ücret ise seans başına 100 TL’dir. Seans ücretleri Bi’Şey Seans tarafından alındıktan sonra seansın gerçekleşmesinin sonunda uzmanlara aktarılır.

Başvuru Kriterleri

  • Klinik psikoloji yüksek lisansı kapsamında süpervizyon ile danışan alıyor olmak.
  • Klinik psikoloji yüksek lisansını tamamlamış olmak.

**Proje kapsamında danışan yönlendirmesi alacak olan uzmanların bir kereye mahsus olmak üzere 250 TL “Başvuru Ücreti”ni ödemeleri gerekmektedir.

Yüz yüze seanslar: İstanbul- Nişantaşı’nda bulunan Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Farklı bir merkezde seansını gerçekleştirmek isteyen uzmanımızdan aynı şekilde tarafımızca 50 Türk Lirası talep edilmektedir.

Öğrenci Seans Destek Projesi’ne psikolog olarak başvurmak için tıklayın!

Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Adresi

Meşrutiyet, Sorak Apartmanı, Vali Konağı Cad. No:109 D:Kat:2 Daire:3, 34363 Şişli/İstanbul
(Osmanbey Metrosu’na yürüme mesafesinde cadde üzerinde yer almaktadır.)

Aydınlatma Metni:

Formda sizlerden talep ettiğimiz Ad, Soyad, E-posta adresi, Telefon numarası ve Diploma/yeterlilik belgeleri; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında saklanacaktır. Uzman iletişimi dışında kişisel bilgilerin kullanıldığı bir alan olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın!