Bi'Şey Seans

Nursena Bulgurlu

Klinik Psikolog

nursena bulgurlu

Hakkında

Klinik Psikolog Nursena Bulgurlu Lisans öğrenimini 2019 yılında, Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladı. Lisans öğrenim süresinde, NP İstanbul Beyin Hastanesi başta olmak üzere, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi birçok öncü kurumda klinik stajlarını yaptı. Teorik akademik eğitimine devam ederken, Psikoterap-IST Danışmanlık Merkezi, Kadıköy RAM, Asude Huzurevi gibi farklı sahalarda da staj yapma imkânı oldu.


2021 yılında Üsküdar Üniversitesi’nde, Yüksek Lisans eğitimini, ‘Üniversite Öğrencilerinde İnternet Bağımlılığı ve Bağlanma Stilleri Arasındaki İlişkinin İncelenmesi’ adlı tez çalışmasıyla, Prof. Dr. Hüsnü Erkmen danışmanlığında tamamlayarak uzmanlığını aldı.


2015’ten bu yana meslek içi eğitimlerle bilgilerini desteklemeye devam etmektedir. Datem kurucusu Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu’nun sertifiye ettiği “İleri Düzey Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi” ni tamamladı. Uzmanlık eğitimi süresince Prof. Dr. Emre Konuk tarafından Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde verilen I. Düzey ve II. Düzey Emdr eğitimini tamamladı. Prof.Dr. Gökben Hızlı Sayar tarafından verilmiş olan “Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi Temelli Danışmanlık” Eğitimi’ni aldı. Ağırlıklı olarak Ergen ve Yetişkin alanında çalışmalarını yürüten Bulgurlu, M.E.B. onaylı “Çift ve Aile Terapisi Eğitimi”ni tamamlamış olup, Çift Terapisi alanında da çalışmalar gerçekleştirmektedir.
Bu çalışmalarının yanı sıra, Endüstriyel ve Örgütsel Psikoloji alanında da eğitim almıştır.


Yetişkin ve çocuk-ergen alanında da gerekli test eğitimleri uygulayıcılığı mevcuttur. 2023 merkez üssü Kahramanmaraş Depremi’nde, ‘Travma İyileştirme Grubu’ ekibiyle sahada depremzedeler için ‘Afet sonrası Travma ve Psikososyal Destek’ kapsamında aktif olarak yer aldı. Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim tarafından düzenlenen ‘Öğrenci Destek Projesi’ kapsamında da danışan görmektedir.
“Türk Psikologlar Derneği ve Davranış Bilimleri Enstitüsü” üyesi olup yapılan çalışmaları yakından takip etmektedir.

Çalışma Alanları

Deneyim

  • NP İstanbul Beyin Hastanesi
  • Erenköy ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
  • İstanbul Medeniyet Üniversitesi
  • Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  • Psikoterap-İST Psikolojik Danışmanlık
  • Kadıköy RAM
  • Engelsiz Yaşam Merkezi
  • Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Eğitim

  • Üsküdar Üniversitesi – Psikoloji – Lisans – 2019
  • Üsküdar Üniversitesi – Klinik Psikoloji – Yüksek Lisans 

Klinik Psikolog Nursena Bulgurlu, Nişantaşı’ndaki Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde  sizleri bekliyor. 

Herkes Seans'a Ulaşabilsin Diye!

Uzmanım Bi'Şey'de

Randevu Alın!