Bi'Şey Seans

Melisa Minaz

Psikolog

*Online seans gerçekleştirmektedir.

HAKKINDA


Psikolog Melisa Minaz, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinden Bölüm 2.ligi ile mezun olmuştur. Lisans hayatında Ankara Şehir hastanesinin psikiyatri kliniginde staj yapmıştır. Ayrıca Erasmus projesi ile Polonya’da öğrenim görmüştür. Lisans sürecinde Ankarada bir lisede psikolojik danışmanlık servisinde bir başka staj yapmıştır. 
Mezuniyetinin ardından 2020 yılında bir özel öğretim kurumunda öğrencilerle çalışmıştır. Bu sürede Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programına tam burslu bir şekilde kabul almıştır. Klinik psikoloji yüksek lisans eğitimi kapsamında Erenkoy Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesinde psikiyatri servisinin kadın,erkek ve amatem bölümlerinde staj yapmıştır. Ardından Eşlik Psikolojik Danışmanlık Merkezinde stajını tamamlamıştır. 

Şu anda yüksek lisansının tez yazım asamasındadır, Bilissel Davranışçı Terapi ekolunde bir sene boyunca klinik supervizyon almıştır. Lisans ve lisansüstü sürecinde Aile, Çift ve Cinsel Terapi Egitimini Citeb’ten almıştır. Çocuk resimleri analizi ve çocuk testleri, Masal Terapisi egitimlerini de tamamlamıştır. Güncel olarak İstanbul’da bir vakıf üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Online bir şekilde psikoterapi yapmaktadır. Kaygı bozuklukları, duygu durum bozuklukları, aile ve çift terapisi, bireysel psikoterapi, yeme bozuklukları alanlarında çalışmaktadır.

Randevu Alın!