Bi'Şey Seans

Bi'Şey Seans'ı Takip Edin!

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz!

E-Mail

iletisim@biseyseans.com

Lınkedin

Bi'Şey Seans

Instagram

@biseyseans

Twitter

@biseyseans

Sıkça Sorulan Sorular

Psikolog Yusuf Karataş tarafından temelleri atılan Bi’Şey Seans, bireylerin ihtiyaçlarına yönelik online seans ve fiziksel randevu hizmeti sunarken aynı zamanda bunları etik ve bilimsel çerçeveler içerisinde gerçekleştiren bir platformdur. 

Alanında uzman hocalar ile danışanlarımıza en iyisini ve en doğrusunu sunarken hayat koşullarını, yaşam kalitesini daha da iyi hale getirmek önceliklerimiz arasındadır.

Bi’Şey Seans’ta Psikoterapi, Fizyoterapi, Diyetetik, Dil Konuşma gibi birçok alanda hizmet verilmesi planlanmaktadır. Etik ilkeler ve bilimsellik anlayışımızı bozmadan, insanlara fayda sağlayacak online seans ve fiziksel randevu hizmetlerini gerçekleştirme hedefindeyiz.

Fizyoterapist, Psikolog, Diyetisyen ya da Dil ve Konuşma Terapisti hizmetlerimizin tamamına buradan ulaşabilirsiniz!

Bi’Şey Seans’a hoş geldin! Web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan “Kayıt Ol” adımına tıklayarak kullanıcı adını ve şifreni belirleyebilirsin. 

biseyseans.com’da hizmet alan danışanların gizliliği ve güvenliği önceliğimizdir. Kişisel bilgiler ve danışana ait diğer veriler her zaman güvende ve gizli tutulmaktadır. Kayıt olurken ve ödeme alırken sizlerden talep ettiğimiz ad-soyad, e-posta adresi, telefon numarası, kart bilgileri; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Gizlilik Sözleşmesi kapsamında saklanmaktadır. 

Yapılan görüşmeler, gizlilik ilkesine uygun şartlarda uzman ve danışan dışında 3. şahısların ulaşamayacağı şekilde uçtan uca şifrelenerek hizmet verilmektedir ve özel hayatın gizliliği ilkesi kapsamında hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır.

 

biseyseans.com olarak etik ve bilim çatısı altında insani değerleri koruyarak kişilerin yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkartmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda bütün uzmanlarımızın diploma ve özgeçmiş bilgilerilerini sisteme kayıt olmadan önce kurulan “Etik Kurul” tarafından inceliyoruz. Lisansını tamamlamamış, danışmanlık alanında deneyim sahibi olmayan hiçbir uzmanla çalışmıyoruz. Seans politikamızda APA Online Seans Yönlendirmeleri ve TPD Etik Yönetmeliği’ne yer veriyoruz. 

Online randevu, seans için uzmanın ofisine gitmenizin gerekmediği anlamına gelir. Seansı herkes için erişebilir kılarak yaşam kalitenizi artırmayı hedefler. 

Uzmanlar bünyemize online görüşmeyi “video danışma” olarak sağlayabilirler. 

Uzman size bir link gönderebilir ya da randevunuz için bir uygulama indirmenizi isteyebilir, ancak siz de uzmanınızdan alacağınız doğrulama mesajı üzerinden uzmanınızın online randevuyu gerçekleştireceği araç ile ilgili daha fazla detayı kontrol edebilirsiniz.

Randevu alındıktan veya uzman tarafından randevunun oluşturulması sonrası, detayları aşağıdaki yerlerden biri üzerinden kontrol edebilirsiniz:

Eğer online rezervasyon yaptıysanız:

 • Bi’Şey Seans hesabınızı ziyaret edin: Buradan ziyaretlerinizi ve bağlantı kurma, ödeme ve daha fazlasıyla ilgili detayları kontrol edebilirsiniz.
 • Doğrulama mesajı: Ziyaretinizi rezerve ettikten sonra, randevunuzun detayları size gönderilir. Bu onay mesajı size e-posta olarak gönderilir.

Eğer uzman sizin için rezervasyon yaptıysa:

 • Doğrulama mesajı: Ziyaretinizi rezerve ettikten sonra, randevunuzun detayları size gönderilir. Bu mesajlar size da e-posta olarak gönderilir.

Online randevunuzu rezerve ettikten sonra, randevunun detaylarını içeren bir doğrulama mesajı alırsınız. Bu nedenle her zaman e-postanızın spam kısmını ya da gelen kutunuzu kontrol etmelisiniz.

Eğer mesajı bulamazsanız, lütfen uzmanınız ile iletişime geçiniz.

Online terapiler, yüz yüze terapilere oranla çok daha uygun maliyetlidir. Seans ücretlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Ödemeler kredi kartı ya da havale sistemi ile yapılabilmektedir. Ödeme sistemimiz iyzico güvencesi altında, önde gelen endüstri standartları baz alınarak periyodik olarak güncellenmektedir. Tüm kişisel bilgiler, ulusal ödeme işlemcisi tarafından korunarak güvence altına alınmaktadır. Finansal bilgilerinizi kendi bünyemizde saklamamız söz konusu değildir.

Eğer online seansa katılamıyorsanız, seansınızı yeniden planlayabilirsiniz. Daha fazlası için aşağıyı inceleyebilirsiniz:

 1. Danışanlarımızı ve uzmanlarımızı korumak amacıyla, her seansa özel bir iptal veya para iadesi politikası bulunmamaktadır. Lütfen daha fazla bilgi için uzmanın profilini veya tarafınıza gönderilen  e-posta mesajını kontrol ediniz.

  Uzmanla iletişime geçme konusunda zorluk yaşıyorsanız, her zaman Bi’Şey Seans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğer online rezervasyon yaptıysanız:

 • Bi’Şey Seans hesabınızı ziyaret edin: Bu sayfa üzerinden direkt olarak ziyaretlerinizi kontrol edebilir, yeniden planlama yapabilirsiniz.
 • Doğrulama mesajı: Rezervasyon yaptıktan sonra, seansınızın detayları size mesaj olarak gönderilecek. Ayrıca, bu gönderilen mesajın içeriği ve linki üzerinden, isteğiniz doğrultusunda seansınızı yeniden planlayabilirsiniz. Bu mesajlar size e-posta olarak gönderilir.

Eğer uzman sizin için rezervasyon yapmışsa:

 • Doğrulama mesajı: Rezervasyon yaptıktan sonra, seansınızın detayları size mesaj olarak gönderilecek. Ayrıca, bu gönderilen mesajın içeriği ve linki üzerinden, isteğiniz doğrultusunda seansınızı yeniden planlayabilirsiniz. Bu mesajlar size  e-posta olarak gönderilir.

Önemli not: Seansınızı yeniden planlamadan önce, iptal ve geri ödeme politikasını, size gönderilen onay mesajında bulup incelemenizi öneririz. 

Uzmanlar online seanslar için farklı araçlar kullanabilirler. Bu nedenle, bağlantıyı nasıl kurabileceğiniz ile ilgili size farklı yönlendirmeler yapabilirler.

Size yardımcı olmak amacıyla, bu bilgi size çoğunlukla uzman tarafından gönderilen bağlantılar üzerinden gösterilir. Nasıl bağlantı kuracağınızı öğrenmenin en iyi yolu, aşağıdaki mesajlardan birindeki uzman ile nasıl bağlantı kurabilirim konusunu kontrol etmektir:

Eğer online rezervasyon yaptıysanız:

 • Bi’Şey Seans hesabınızı ziyaret edin: Buradan ziyaretlerinizi ve uzman doktor ile nasıl bağlantı kurabileceğinizi kontrol edebilirsiniz.
 • Doğrulama mesajı: Ziyaretinizi rezerve ettikten sonra, randevunuzun detayları size gönderilir. Bu mesajlar size  e-posta olarak  gönderilir.

Eğer uzman sizin için rezervasyon yaptıysa:

 • Doğrulama mesajı: Ziyaretinizi rezerve ettikten sonra, randevunuzun detayları size gönderilir. Bu mesajlar size e-posta olarak gönderilir.

Bazen uzmanınız gecikme yaşayabilir. Dolayısıyla online randevuya erişmeye çalışmalısınız ve uzmana, randevuya gelemediği durumlarda, telefon veya mesaj yoluyla ulaşmaya çalışmalısınız.

Eğer online seansa erişim yapamadıysanız, bu seçeneklerden birini deneyin:

 • Uzman uzmanın talimatlarını kontrol edin: Çoğunlukla, ziyaretiniz ile ilgili geçmiş mesajlarda erişim ile ilgili detaylar bulabilirsiniz.
 • İnternet bağlantınızı kontrol edin: Eğer randevunuz görüntülü olacaksa, yavaş bir internet bağlantısı sorunlardan biri olabilir.
 • Başka bir cihaz ya da tarayıcı kullanın (eğer mümkünse): Genelde bu tip araçların çoğu Google Chrome gibi tarayıcılarda daha iyi çalışır. Ayrıca akıllı telefon ya da bilgisayar gibi farklı bir cihaz da sorunu çözmeye yardımcı olabilir.
 • Alternatif yollar için uzman doktorunuzla iletişime geçin: Uzman uzmanınız ile farklı alternatifleri değerlendirmek için her zaman telefon veya mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

biseyseans.com’u her cihazda kullanabilir miyim?

-Sitemiz her cihaza uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır.

Android ya da iPhone için bir biseyseans uygulamanız var mı?

-En kısa sürede yayına alacağımız bir uygulama üzerinde çalışıyoruz.

biseyseans hesabımda nasıl değişiklik yaparım?

-Giriş yaptıktan sonra profilim kısmına göz atabilirsiniz

Hesabımı nasıl iptal edebilirim?

-Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şifremi nasıl sıfırlayabilirim?

-“Şifremi Unuttum” linkine tıklayarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Online ziyaretiniz video danışma yoluyla gerçekleşecek ise, seansınız başlamadan önce internet bağlantınızı ve kullanacağınız aracı her zaman kontrol ediniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Aradığınızı bulamadınız mı?