Bi'Şey Seans

Nişantaşı Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık & Eğitim Merkezi tercih döneminde de öğrencilerin ve velilerin yanında! 📚

Tercih döneminde en yüksek verimi gözeterek psikolojik destek almak ve bu dönemde aile dinamiklerine dikkat etmek önem teşkil etmektedir.

Bu dönem ebeveynler ve çocuklar için iki taraflı stres yaratabilen bir süreçtir. Bu süreci en verimli şekilde geçirmenin anahtarı doğru stres yönetimi ve karar verme aşamasıdır.

Bu süreçte karar verme ve değerlendirme aşamalarında en yüksek verimi gözetecek şekilde hareket edilmesi çocukların ilerleyen süreçteki akademik hayatında ve başarısında önemli rol oynayacaktır.

Üniversite ve lise tercih döneminde stresin etkisiyle aile ilişkilerinde değişiklikler ve zıtlıklar meydana gelmesi mümkündür. Sürecin hem ebeveyn hem de çocuk için en sağlıklı biçimde gerçekleşebilmesi için bir uzmandan destek almak her iki tarafın da yararını gözetmekte ve karar verme mekanizmasının daha sağlıklı ilerlemesine yardımcı olmaktadır.

Üniversite ve Lise tercih döneminde deneyimli uzman Psikolog kadrosyla Bi’Şey Seans yanınızda!

Siz de üniversite ve lise tercih döneminde süreci daha sağlıklı yönetebilmek için bizimle ☎️ 0 (212) 231 94 94 numaralı hattımızdan veya sosyal medya hesaplarımız (Instagram) üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Randevu Alın!