Bi'Şey Seans

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'ne Hoşgeldiniz!

Nişantaşı'nda Yer alan Ofisimizde Sizlere Farklı Kategorilerde Hizmet Veriyoruz!

Hizmetlerimiz

Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi platformunda yer alan her uzman ve uzmanın hizmeti için ince eleyip sık dokuyoruz. Sunduğumuz nitelikli hizmetlerle bireyi değerli hissettiriyoruz. 

Psikolog ve Diyetisyen hizmetlerimiz ile karşınızda bulunuyoruz.konuşma terapisi nedir kekeme bir öğrencim var evde yapılacak konuşma terapisi

Psikolog

Zihinsel süreç ve davranışları sistematik olarak inceleyen Psikoloji bile dalı, sağlıklı yaşam için bireyin en temel ihtiyaçlarından biridir. Bu süreç ve davranışların neden olduklarını açıklamak ve bireyin hayat standartlarını yükseltmek için çeşitli terapi yöntemleri uygulayan bir bilim dalıdır. Bi’Şey Seans’ta alanında uzman kişiler tarafından verilecek psikoterapi seanslarıyla sağlıkla kalalım!

Daha Fazlası İçin

Diyetisyen

Hastalıklarından korunmak konusunda ‘beslenme’ oldukça büyük bir yere sahiptir. Stres gibi çeşitli psikoloji kaynaklı etmenler de beslenme sürecinin şekillenmesinde oldukça etkilidir. İyi yürütemeyen beslenme süreci hem psikolojik hem de bedensel sağlığımız için problem çıkartabilir. Bi’Şey Seans’ta alanında uzman kişiler tarafından verilecek beslenme seanslarıyla sağlıkla kalalım!

Daha Fazlası İçin

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'mizde farklı alanlardan olmak üzere toplam 25 uzman ile hizmet veriyoruz. Farklı alanlarda hizmet veren uzmanlarımızdan randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

bi-sey-seans-nisantasi-psikolog-psikolojik-danismanlik-merkezi5

Yüz Yüze Seans

Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, danışanlarının ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri, alanında yetkin ve etik faaliyet gösteren uzman kadrosuyla birlikte Nişantaşı’nda bulunan ofisinde barındırıyor.

Yüz yüze seans hizmeti, danışanların ve uzmanların birlikteliğini hedefleyerek fiziksel bir ortamda gerçekleşir. Danışanın ve uzmanın bir ofis ortamında ağırlandığı bu süreçte, seans hizmeti karşılıklı güven ve samimiyete dayalıdır. 

İstanbul’un merkezinde konumlanan ofisimize farklı seyir noktalarından rahatlıkla ulaşarak dilediğiniz uzmandan yüz yüze randevu talep edebilirsiniz. Kaliteden tereddüt etmeden seans hizmetine ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi Seans

Hizmet almak istediğiniz alanda, güvenilir ve alanında yetkin uzmanlara ulaşmak kişinin kendi elindedir. Bi’Şey Seans platformu, sizin için gerekli kriterli araştırır, güvenilir ve alanına hakim uzmanları listeler. Sağlık hizmetinize giden yolda işinizi kolaylaştırır, sahte uzmanlarla karşılaşmanızı önler. 

Online seans hizmeti, internetin imkanlarını kullanarak sanal ortamda gerçekler. Bu süreç, yüz yüze hizmetlerle hemen hemen aynıdır. Fark danışanların ve uzmanların dijital araçlar aracılığıyla bir araya gelmesidir.

Yoğun iş temposundan, hızlı günlük akışınızdan kopmadan sağlığınıza vakit ayırabilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlayarak kaliteli seans hizmetine ulaşabilirsiniz.

Bi'Şey Seans

Bir Adım Uzağınızdayız!

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda konumlanan ofisimiz Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, farklı ulaşım alternatifleri sunarak ulaşılabilir bir seans hizmeti vadediyor.

Çalışma Saatlerimiz

Her Gün: 09.00/21.00

Neredeyiz?

Meşrutiyet Mahallesi, Vali Konağı Caddesi, Sorak Apartmanı, No:109, Daire:3, 34363, Şişli/İstanbul​
GSM: 0 (552) 156 94 94
Telefon: 0 (212) 231 94 94
E-Posta: iletisim@biseyseans.com

Randevu Alın!