Bi'Şey Seans

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'ne Hoşgeldiniz!

Nişantaşı'nda Yer alan Ofisimizde Sizlere Farklı Kategorilerde Hizmet Veriyoruz!

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'ne Hoş Geldiniz!

Biz Kimiz?

biz kimiz

Klinik Psikolog Yusuf Karataş tarafından temelleri atılan Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, bireylerin ihtiyaçlarına yönelik online seans ve fiziksel randevu hizmeti sunarken aynı zamanda bunları etik ve bilimsel çerçeveler içerisinde gerçekleştiren bir kurumdur. 

Uzman kadromuz ile danışanlarımıza iyi ve doğru hizmeti sunmaya çalışırken, hayat koşullarını ve yaşam kalitelerini daha iyi hale getirmek önceliklerimiz arasındadır.

Ne Amaçlıyoruz?

İnsani değerleri esas alarak, gelişen teknolojiyi ve zaman tasarrufunu değişen dünyaya uyarlayarak; sürekli artan memnuniyet anlayışı içerisinde, her bireyin biricik hissedeceği çevrimiçi seans ve yüz yüze seans hizmetlerimiz ile herkes için randevu erişimini mümkün kılmayı amaçlıyoruz.

planlama

Ne Vadediyoruz?

danışmanlık ve terapi

Etik ve bilim çatısı altında insani değerleri koruyarak bireylerin yaşam kalitesini artırmayı, ihtiyaç duydukları uzmanlarla arada köprü görevi görmeyi, herkes için seansı erişilebilir kılmayı vadediyoruz.

Bi'Şey Seans

Etik çalışma ve bilimselliği ön planda tutarak kişisel sınırları merkeze alıyoruz. Danışanlarımızın güvenliğini sağlayarak yaşam kalitelerini üst düzeye çıkarmak için çabalıyoruz.

Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde yer alan her uzman ve uzmanın hizmeti için ince eleyip sık dokuyoruz. Sunduğumuz nitelikli hizmetlerle bireyi değerli hissettiriyoruz. 

Psikolog ve diyetisyen kadromuz ile karşınızda bulunuyoruz. 

Değişen dünya koşullarına uyum sağlayarak bütçe ve zaman tasarrufu sağlıyoruz. Bireylerin ihtiyacına yönelik çevrimiçi seans ve yüz yüze seans hizmetinin ulaşabilir konumda olmasını önemsiyoruz.

Danışanlarımıza  ve uzmanlarımıza tek tıkla ulaşılabilir hizmet politikamızla kolay erişilebilirlik sunuyoruz.

Neden Bi'Şey Seans?

Sistematik yaklaşımımız ve nitelikli hizmet prensiplerimizle uzun vadede fark yaratıp benzer platformların ve kurumların ortaya koydukları hizmeti sizlerin sayesinde daha kapsamlı ve güvenilir bir hale getirmeyi hedefliyoruz.

online danışmanlık

Çevrimiçi Seans

Hizmet almak istediğiniz alanda, güvenilir ve uzman kişilere ulaşmak kişinin kendi elindedir. Bi’Şey Seans platformu, sizin için gerekli kriterli araştırır, güvenilir ve uzman kişileri listeler. Sağlık hizmetinize giden yolda işinizi kolaylaştırır, sahte uzmanlarla karşılaşmanızı önler. 

Online seans hizmeti, internetin imkanlarını kullanarak sanal ortamda gerçekleşir. Bu süreç, yüz yüze hizmetlerle birçok açıdan aynıdır. Fark danışanların ve uzmanların dijital araçlar aracılığıyla bir araya gelmesidir.

Yoğun iş temposundan, hızlı günlük akışınızdan kopmadan sağlığınıza vakit ayırabilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlayarak kaliteli seans hizmetine ulaşabilirsiniz.

Yüz Yüze Seans

Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, danışanlarının ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri, etik faaliyet gösteren uzman kadrosuyla birlikte konum olarak Nişantaşı psikoloji klinikleri içerisindedir. 

Yüz yüze seans hizmeti, danışanların ve uzmanların birlikteliğini hedefleyerek fiziksel bir ortamda gerçekleşir. Danışanın ve uzmanın bir ofis ortamında ağırlandığı bu süreçte, seans hizmeti karşılıklı güven ve samimiyete dayalıdır. 

İstanbul’un merkezinde konumlanan ofisimize farklı seyir noktalarından rahatlıkla ulaşarak dilediğiniz uzmandan yüz yüze randevu talep edebilirsiniz. Kaliteden tereddüt etmeden seans hizmetine ulaşabilirsiniz.

Bir Adım Uzağınızdayız!

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda konumlanan ofisimiz Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, farklı ulaşım alternatifleri sunarak ulaşılabilir bir seans hizmeti vadediyor.

Çalışma Saatlerimiz

Her Gün: 09.00/21.00

Neredeyiz?

Meşrutiyet Mahallesi, Vali Konağı Caddesi, Sorak Apartmanı, No:109, Daire:3, 34363, Şişli/İstanbul
GSM: 0 (552) 156 94 94
Telefon: 0 (212) 231 94 94
E-Posta: iletisim@biseyseans.com

Herkes Seans'a Ulaşabilsin Diye!

Uzmanım Bi'Şey'de

Randevu Alın!