Bi'Şey Seans

Bi'Şey Seans' ile Diyetisyen
Randevunu Planla!

Yeni Yıla Özel Fırsat Paketiyle Randevunu Oluştur!

DİYETİSYEN

Doğru bir uzmanla sürekliliği sağlanmış bir seans hizmeti uzun vadede kendinizi daha iyi hissetmenizi, psikolojik bağışıklığınızı güçlendirmenizi sağlayacaktır. 

begüm keser

Begüm KEser

Uzman Diyetisyen

Diyetetik ve Beslenme

Hastalıklarından korunmak konusunda ‘beslenme’ önemli bir yere sahiptir. Stres gibi çeşitli psikoloji kaynaklı etmenler de beslenme sürecinin şekillenmesinde oldukça etkilidir. İyi yürütemeyen beslenme süreci hem psikolojik hem de bedensel sağlığımız için problem çıkartabilir. Bi’Şey Seans’ta alanında uzman kişiler tarafından verilecek beslenme seanslarıyla sağlıkla kalalım!

Diyetisyen Kimdir?

Büyüme, gelişme ve ömür boyu tüm bireylerin sağlığının korunması, geliştirilmesi, yaşam kalitesinin arttırılması için beslenme biliminin ilkeleri doğrultusunda bireysel ve toplu beslenmenin plan ve programlarını düzenleyen kişilerdir.

Bireylerin beslenme sorunlarını iyileştirmek ve sağlıklı beslenmenin yaşam boyu nasıl sürdürüleceği konusunda danışmanlık yapar. Kişilerin tercihlerini ve sağlık ihtiyaçlarını dikkate alarak beslenme programları geliştirir, ilerleyişini takip eder ve belgeler. Anne, bebek, çocuk ve yetişkin danışan profillerine sağlıklı beslenme konusunda danışmanlık verir. Toplu beslenme kapsamındaki okul, hastane vb. yerlerin yemek menülerini ihtiyaca uygun olarak planlar.

Neden Diyetisyene gitmeliyim?

Bir diyetisyenden danışmanlık hizmeti almak için sadece hasta veya aşırı kilo probleminizin olması gerekmiyor. Örneğin; nasıl sağlıklı besleneceğinizi öğrenebilirsiniz. Her yönden daha dengeli bir yaşam sürmeyi öğrenebilirsiniz. Kilo almak isteyenler ve alamayan kişiler ve kurumsal danışmanlık hizmeti almak isteyenler başvurabilir.

Diyetisyenin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

Diyetisyen unvanını elde edebilmek için üniversitede 4 senelik Beslenme ve Diyeyetik lisans eğitiminden mezun olunması gerekmektedir. Bu bölümden mezun olan kişiler doğrudan diyetisyen unvanını elde etmektedirler.

Danışanını iyi tanıyıp onun önceliklerine göre gerektiği gibi beslenme planlaması yapmalıdır. Beslenmenin her alanının birbirinden farklı olduğunu, her yaş grubuna göre ayrı değerlendirme yapıldığını, her hastalığın kendine özel beslenme planlaması olduğunu bilmesi gerekir. Kişiye özel beslenme programları uygulamalıdır. Çünkü her birey birbirinden farklıdır. Danışmanlık verdiği alanların hepsinde eğitim almış olup ihtisas sahibi olmalıdır.

Örneğin diyabet üzerine eğitim almamış, diyabet için düzenlenmiş kurslara veya belirli seminerlere katılmamış ve bu konuda herhangi bir tecrübesi bulunmayan bir diyetisyenin diyabet hastalarının beslenmesini düzenlemesi mümkün değildir.

Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’mizde farklı alanlardan olmak üzere toplam 14 uzman ile hizmet veriyoruz. Unutmayın ki sağlıklı ve dengeli bir beslenmeyi yaşam boyu sürdürmek için uzman desteğini dilediğiniz zaman alabilirsiniz.  Beslenme ve Diyetetik alanında hizmet veren uzmanlarımızdan randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Herkes Seans'a Ulaşabilsin Diye!

Uzmanım Bi'Şey'de

kilo alma diyeti diyetisyen 18yaş altı diyetisyen özel diyetisyen diyetisyenle kilo vermek diyetisyen randevu ücreti sporcu beslenmesi diyetisyen kilo alma diyetisyen diyetisyen merkezi istanbuldaki diyetisyenler çocuk diyetisyeni en iyi diyetisyen tüp mide ameliyatı sonrası beslenme diyetisye sporcu diyetisyeni hamile diyetisyeni diyetisyen doktorlar online diyetisyen fiyatları diyetisyen klinik diyetisyen randevu kilo almak için diyetisyen diyetisyen fiyatları online diyet fiyat

Bir Adım Uzağınızdayız!

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda konumlanan ofisimiz Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, farklı ulaşım alternatifleri sunarak ulaşılabilir bir seans hizmeti vadediyor.

Çalışma Saatlerimiz

Her Gün: 09.00/21.00

Neredeyiz?

Meşrutiyet Mahallesi, Vali Konağı Caddesi, Sorak Apartmanı, No:109, Daire:3, 34363, Şişli/İstanbul​
GSM: 0 (552) 156 94 94
Telefon: 0 (212) 231 94 94
E-Posta: iletisim@biseyseans.com

Randevu Alın!