Bi'Şey Seans

Diyet Programı Bi'Şey Seans Nişantaşı

Diyet programı, diyetisyenin kişinin tıbbi bilgilerini, detaylı yağ ölçüm bilgilerini ve tahlil değerlerini değerlendirerek kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Danışanlardan Yağ Ölçüm Bilgileri merkezimizde alınabilmektedir. Diyetisyenin haftalık takibi program kapsamında oldukça önemlidir.

Diyet Programı

Uygun bir yeme programı bireylerin sağlık durumu, yaşam tarzı ve fiziksel durumu gibi birçok koşula göre şekillenmektedir. Amaç çoğu zaman sağlıklı olacak kiloya erişmektir. Yeme davranışının dengeli tutulması için bir program kullanmak çoğu kişi için iyi bir yoldur. Uygun bir diyet programı, yaşam koşullarının iyileştirilmesi ile dengelendiğinde oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Bir uzmandan yardım alarak uygun bir program ile yaşam koşullarınızı iyileştirebilirsiniz.

Diyet listesi neye göre verilir?

Diyet kişilerin yeme alışkanlıklarına, boyna, kilosuna, yanına veya var ise kronik hastalıklarına göre hazırlanmalıdır. Ayrıca diyet listeleri diyetisyenler tarafından kişilerin mesleğine ve fiziki aktivite durumlarına göre de belirlenmektedir.

Kişi Ne Zaman Kilo Vermeye Başlar?

Spor yapmaya başladığınızda vücut yağ yakımı yapar. Düzenli spor yapıyor ve yediklerinize dikkat ediyorsanız 2-4 hafta içinde sporla kilo vermeye başlarsınız. Ayda vermeniz gereken kilo miktarı mevcut kütlenize göre değişir.

Hizmet hakkında ve yağ ölçümü ile ilgili daha fazla bilgi almak için Nişantaşı Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nin uzman ekibine ulaşabilir ve sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Bize ulaşmak için;

0(212) 231 94 94
0(552) 156 94 94

iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

*Blog yazılarımız sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka bir uzmana başvurunuz.

Diyet Programı Bi'Şey Seans Nişantaşı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın!