Bi'Şey Seans

Diyet Programı Bi'Şey Seans Nişantaşı

Diyet programı, diyetisyenin kişinin tıbbi bilgilerini, detaylı yağ ölçüm bilgilerini ve tahlil değerlerini değerlendirerek kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Danışanlardan Yağ Ölçüm Bilgileri merkezimizde alınabilmektedir. Diyetisyenin haftalık takibi program kapsamında oldukça önemlidir.

Diyet Programı

Uygun bir yeme programı bireylerin sağlık durumu, yaşam tarzı ve fiziksel durumu gibi birçok koşula göre şekillenmektedir. Amaç çoğu zaman sağlıklı olacak kiloya erişmektir. Yeme davranışının dengeli tutulması için bir program kullanmak çoğu kişi için iyi bir yoldur. Uygun bir diyet programı, yaşam koşullarının iyileştirilmesi ile dengelendiğinde oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Bir uzmandan yardım alarak uygun bir program ile yaşam koşullarınızı iyileştirebilirsiniz.

Diyet listesi neye göre verilir?

Diyet listesi hazırlarken belli başlı dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Öncelikle diyet listesi kişiye özeldir. Diyetisyenler diyet listesi hazırlarken;
  • kişinin yeme alışkanlıkları,
  • boyu,
  • kilosu,
  • var ise kronik hastalıkları,
  • meslek ve çalışma koşulları,
  • kişinin fiziksel aktivite durumu gibi parametrelere dikkat etmektedirler. Bu parametrelerede göre diyet listesi belirlenmelidir.

Kişi Ne Zaman Kilo Vermeye Başlar?

Spor yapmaya başladığınızda vücut yağ yakımı yapar. Düzenli spor yaparak ve yediklerinize dikkat ederek 2 ila 4 hafta içerisinde sporun da etkisiyle kilo vermeye başlarsınız. Ayda vermeniz gereken kilo miktarının en büyük belirleyicisi mevcut kütlenizdir ve vermeniz gereken kilo miktarı buna göre değişkenlik gösterebilir.

Hizmet hakkında ve yağ ölçümü ile ilgili daha fazla bilgi almak için Nişantaşı Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nin uzman ekibine ulaşabilir ve sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Bize ulaşmak için;

0(212) 231 94 94
0(552) 156 94 94

iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

*Blog yazılarımız sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka bir uzmana başvurunuz.

Diyet Programı Bi'Şey Seans Nişantaşı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın!