Bi'Şey Seans

DİLARA IŞIK

Klinik Psikolog

dilara-isik

HAKKINDA

Dilara Işık, 2019 yılında Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans öğrenimi süresince, Koç Üniversitesi Psikoloji Laboratuvarlarında araştırma asistanı olarak çalışmış, Hümanite Psikiyatri Tıp Merkezi ve Ekip Norma Razon Çocuk, Genç ve Aile Danışmanlık Merkezi’nde stajlarını tamamlamıştır. Prof. Dr. Norma Razon’un kurucusu olduğu, “Çocuklu Dünya” internet sitesinde çocuk gelişimi ve ebeveynlik üzerine yazılar kaleme almıştır.

Işık, 2021 yılında Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Çocuk ve Ergen Alt Dalı Programı’ndan onur derecesiyle mezun olarak Klinik Psikolog ünvanı almıştır. Yüksek lisans süreci boyunca, süpervizyon kapsamında çocuk ve ergen danışanlarla psikoterapi seansları gerçekleştirmiş ve ebeveynlerine psikoeğitimler vermiştir. Uzmanlaştığı ekoller: Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Sanat Terapisidir. Özel Fransız Lape Hastanesi’nde, ergen danışanlarla grup sanat terapi seansları gerçekleştirme ve süpervizyon alma fırsatı elde etmiştir. Işık, çocuk, ergen ve genç yetişkinlerle psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir. 

Türk Psikologlar Derneği, Sanat Psikoterapileri Derneği ve The British Psychological Society (Division of Clinical Psychology) üyesidir.

Randevu Alın!