Bi'Şey Seans

Can Toğa

Klinik Psikolog

*Online seans gerçekleştirmektedir.

can-toga

HAKKINDA

Can Toğa İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Yetişkin Alt Dalı’na kabul almıştır. Yüksek lisans sürecinde psikanalitik yönelimli süpervizyon eşliğinde danışan görmüştür, hastane stajını Moodist Hastanesi’nde stajyer psikolog olarak tamamlamıştır. 

Yüksek lisansını “Bilişsel Davranışçı Terapi Perspektifinden Yaygın Kaygı Bozukluğu ve Majör Depresif Bozukluk” bitirme projesini yazarak onur derecesiyle tamamlamış ve “Klinik Psikolog” unvanını almıştır. Şu anda ise psikanalitik perspektif ile danışan takibine devam etmektedir.

İstanbul Psikanaliz Derneği tarafından düzenlenen “Psikanalizle Tanışma Seminerleri”ne katılmıştır. Uzman Psikolog Hakan Kızıltan tarafından verilen Dinamik Terapi Başlangıç ve İleri Düzey eğitimlerini almıştır. Rorschach ve Projektif Testler Derneği tarafından düzenlenen ve Doç. Dr. İrem Erdem Atak tarafından yürütülen “Rorschach Testi ve TAT Semineri (Yetişkin)” eğitimine devam etmektedir. Yüksek lisans eğitimi kapsamındaki süpervizyon devam ederken aynı zamanda 6 ay boyunca Bütün Psikoloji bünyesinde Melis Kısmet ve Burçak Özdemir tarafından yürütülen dinamik yönelimli grup süpervizyonunda vaka tartışmalarına dahil olmuştur. Ayrıca yüksek lisans öğreniminde Ethos Psikoloji tarafından düzenlenen klinik staja katılmış ve psikanalitik perspektiften yazılar yazmıştır.

Randevu Alın!