Bi'Şey Seans

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'ne Hoşgeldiniz!

Nişantaşı'nda Yer alan Ofisimizde Sizlere Farklı Çalışma Alanlarında Hizmet Veriyoruz!

Çalışma alanlarımız

Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi platformunda yer alan her uzman ve uzmanın hizmeti için ince eleyip sık dokuyoruz. Farklı çalışma alanları ile nitelikli hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. deneyimsel oyun terapisi ücretleri çift terapisi istanbul oyun terapisi seans ücretleri

Psikolog, Diyetisyen, Dil ve Konuşma Terapisti hizmetlerimizin yanı sıra her hizmet için tasarlanmış biricik alt çalışma alanları ile karşınızda bulunuyoruz. çocuk terapisi deneyimsel oyun terapisi psikolog

Çocuk-Ergen

Çocukluk ve ergenlik döneminde yaşanan problemlerin başında, öğrenme güçlükleri, aile içi çatışmalar ya da iletişimin zorlukları gelir. Bu çatışmalara bağlı olarak bireylerde psikoloji, konuşma ya da beslenme ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Çift-Aile

Çiftler ile çalışılarak, ilişkilerindeki çift etkileşimlerini iyileştirebilir, daha doyumlu bir ilişki sağlayabilir ve yaşadıkları sorunları, kendi bakış açılarından ortaya koyabilmeleri sağlanır. Psikoterapi, çiftlerin anlaşmazlıklarını çözümlemekte bilimsel tekniklerin başında gelir.

Yetişkin (Bireysel)

Yetişkinlik döneminde yaşanan problemlerin başında, geçmişle ilişkili psikolojik sorunlar ya da beslenmeye bağlı durumlar söz konusu olabilir. Danışanın getirdiği problem, probleme uygun yetkin uzmanlar tarafından tüm açılardan ele alınarak bireysel görüşme ile sağlanır.

Oyun Terapisi

Oyun Terapisi, çocuklarda var olan psikoloji temelli sorunları, kaygıyı, uykuya bağlı ya da beslenme problemlerini çocuğun kendini doğru ifade etmesini sağlayarak ortaya çıkartabilen yöntemlerden biridir. 3-11 yaş aralığındaki çocuklar, oyun terapisi çalışılmak üzere uygun yaş grubundadır.

Ebeveyn

Ebeveyn danışmanlığı ile, ebeveynlerin çocuklarının hamilelik, bebeklik, çocukluk ve ergenlik döneminlerinde destek olabilmeleri ve psikolojik ihtiyaçlarını anlayabilmeleri, güvenli bir bağ kurabilmeleri sağlanır. Psikoeğitimin yanı sıra, beslenme alanına ilişkin konular da çalışılabilir.

Öğrenci Destek

“Öğrenci Seans Destek Projesi” üniversite ve lise öğrencilerine yönelik hazırlanmıştır. Öğrenci yanlısı seans fiyatları ile çeşitli konulardaki ihtiyaçlarına çözüm getiriyoruz. Psikolog ve diyetisyen desteği ile öğrencileri uygun fiyatlı seans hizmetiyle buluşturuyoruz.

Otizm

Otizm, bireylerin dış dünyada var olan uyaranları algılamasını ve algıladığı bu bilgileri düzenleyerek kullanmasını zorlaştıran gelişimsel bir farklılıktır. Erken tanı ve doğru bir eğitim yöntemi ile yoğun olarak eğitim alan çocukların yaklaşık yüzde ellisinde otizmin belirtileri kontrol altına alınabilmektedir. Kişinin bu farklılığı tanımasında rol oynayabilmek önemlidir.

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'mizde farklı alanlardan olmak üzere toplam 25 uzman ile hizmet veriyoruz. Farklı alanlarda hizmet veren uzmanlarımızdan randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Çalıştığımız Diğer Alanlar

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak bir çok farklı çalışma alanı ile hizmet veriyoruz. Danışanlarımızı İhtiyaçlarına yönelik olan doğru ve nitelikli uzmanlarla buluşturmaya özen gösteriyoruz.

Çocuk-Ergen

Bir Adım Uzağınızdayız!

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda konumlanan ofisimiz Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, farklı ulaşım alternatifleri sunarak ulaşılabilir bir seans hizmeti vadediyor.

Çalışma Saatlerimiz

Her Gün: 09.00/21.00

Neredeyiz?

Meşrutiyet Mahallesi, Vali Konağı Caddesi, Sorak Apartmanı, No:109, Daire:3, 34363, Şişli/İstanbul​
GSM: 0 (552) 156 94 94
Telefon: 0 (212) 231 94 94
E-Posta: iletisim@biseyseans.com

Randevu Alın!