Bi'Şey Seans

seans odası

Bi’Şey Seans, İstanbul Nişantaşı semtinde fiziksel olarak faaliyete geçti. Uzman kadrosuyla verdiği hizmetler arasında Psikoloji, Dil ve Konuşma Terapisi, Beslenme ve Diyetetik yer almaktadır.

Nişantaşı konumu, İstanbul’un merkezinde yer alan ve ulaşıma açık bir alanda yer almaktadır. Bi’Şey Seans’ın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmak için İstanbul Nişantaşı’nda açılan ofisi ziyaret edebilirsiniz.

Nişantaşı seans odası
Nişantaşı – Bi’Şey Seans

Bi’Şey Seans Nedir?

Bi’Şey Seans pandemi döneminde bireylere psikolojik, beslenme ve diyetetik, dil ve konuşma terapisi desteği sağlaması adına online olarak planlanmıştır. Aralık 2021’den itibaren yüz yüze de seans hizmeti vermeye başlamıştır. Etik ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Bi’Şey Seans, online hizmetin yanı sıra yüz yüze seans hizmeti ile bireyleri buluşturuyor.

 

Neden Bi’Şey Seans’ı Tercih Etmelisiniz?

Nişantaşı’nda açılan ofis ile birlikte uzman kadrosuyla verdiği hizmetler arasında Psikoloji, Dil ve Konuşma Terapisi, Beslenme ve Diyetetik yer almaktadır.

Bi’Şey Seans, alanında yetkin uzmanlar ile sağladığı seans hizmetiyle, bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlıklı bir hayat sürdürebilmeleri için bir destek aracı olma görevini üstlenmektedir.

Etik ve güvenilir hizmet sağlamayı ilke edinmiş olan Bi’Şey Seans ile aradığınız uzmana buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın!